Niezwykła historia przyjaźni chłopca z psem – „Bella i Sebastian”

bellaisebastian

Już 7 listopada na ekrany kin sieci Multikino trafi niezwykła historia przyjaźni chłopca z psem – „Bella i Sebastian”. Ekranizację popularnej powieści będzie można zobaczyć w ramach akcji „Rodzina do kina” Multikino i Radio ZET – rodzice płacą za bilet tyle samo co dziecko.

Balla_i_Sebastian_duzy_01Ośmioletni Sebastian mieszka z dziadkiem w niewielkiej wiosce we francuskiej części Alp. Od pewnego czasu spokój tutejszych mieszkańców burzy wieść o grasującym w okolicy tajemniczym dzikim zwierzęciu. Pewnego dnia podczas spaceru po górach Sebastian spotyka na swojej drodze bezpańskiego owczarka. Udaje mu się zdobyć zaufanie zwierzęcia. Jest szczęśliwy, że znalazł przyjaciela. Wkrótce jednak okazuje się, że w psie, któremu chłopiec dał na imię Bella, dorośli widzą niebezpieczne zwierzę dziesiątkujące stada owiec. Czy chłopcu uda się ich przekonać, że to nie sprawka sympatycznej Belli i wraz z nią wytropić prawdziwych winowajców? Tytułowa bohaterka filmu „Bella i Sebastian” należy do jednej z najpiękniejszych ras psów na świecie. Bella to pirenejski pies górski, którego rodowód sięga czasów starożytnych. Zanim trafiła na duży ekran, była uwielbianą postacią z książki a później serialu telewizyjnego. Ogromny, biały i puszysty pies mógłby przerazić niejednego człowieka. Na szczęście tylko na chwilę, po paru merdnięciach ogonem i polizaniu polika zdobywa serce każdego twardziela.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS. W ramach akcji „Rodzina do kina” Multikino i Radio ZET zapraszają rodziców z dziećmi do uczestniczenia w premierach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Również na seanse animacji „Bella i Sebastian”, od poniedziałku do niedzieli do godziny 17.00 rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne i płacić za bilet tyle co dziecko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -