1. Zlikwidować wszystkie przywileje. Agent Tomek do pracy, a nie na emeryturce! Żaden emeryt nie powinien mieć prawa do pracy, o ile nie zawiesi emerytury. Zlikwidować senat ,NFZ,ZUS na pierwszy ogień . Zmniejszyć liczbę posłów do 200 sztuk ,zlikwidować raz na zawsze 13 pensję w całej budżetówce ,zmniejszyć niepotrzebna pozorowana biurokrację ,a jak się coś nie podoba to na zmywaka do Anglii ,albo otwierać swoje firmy ,bo ile można z nas pasożytować ? renty komuchowe dla wszystkich po 1000 zł na rękę ,skończyć z przywilejami dla nauczycieli ,lekarzy ,policjantów i innych służ mundurowych ,jeden etat w jednej szkole nie dwa ,albo więcej ,a jak się nie podoba to otwierać swoje prywatne szkoły .To samo lekarz praca w jednym szpitalu ,jak nie prywatna praktyka .W mieście też oszczędności porobić Po co prezydentowi aż 3 zastępców ?

    Thumb up 0 Thumb down 0
  2. ilu SB odeszło na tak zwaną resortową wcześniejszą emeryturę ? dostają teraz wysokie emerytury ,a nasi dziadkowie, rodzice grosze .Niech zawali się ten podły niesprawiedliwy system .Kiszczak będzie dostawał 8500 tyś zł co miesiąc ,pytam się za co ? ilu musi zasuwać na takiego Kiszczaka ? Prezes ZUS zarabia co miesiąc 20 tyś zł ,też się pytam za co ? A my po 50 latach pracy dostaniemy renty 800/1000 zł o ile w ogóle dożyjemy.

    Thumb up 0 Thumb down 0
  3. zlikwidować ten cały moloch ZUS ,to tylko niepotrzebny wydatek dla podatnika ,wprowadzić renty obywatelskie .

    Thumb up 0 Thumb down 0

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -