środowiska lewicowe – SLD – niszczyły dokumenty o jego największych zbrodniach, kiedy był jeszcze w Informacji Wojskowej.

No nie przesadzajcie, panowie. Nie przesadzajcie. Oceńmy rzeczywistość taką, jaką była, a nie taką, jaka nam się wydaje.
Do cholery jasnej! Odsyłam do dokumentów tych, którzy chcą żałoby po gen. Jaruzelskim. Sprawdźcie sobie, proszę, jak wyglądała historia. Nie wolno na starość stawiać pomników człowiekowi, który w młodości był mordercą. A Jaruzelski w młodości mordercą był i ma na rękach krew wielu wspaniałych ludzi. To na jego rękach jest krew niewinnych ludzi. Bohaterskich i wspaniałych.Nawet z moją mamą toczyłem spór – mama była innego niż ja zdania nt. Jaruzelskiego. Pokazałem jej więc film dokumentalny o nim. Mama zmieniła zdanie – wcześniej była niedoinformowana. Myślała, że stan wojenny to było zbawienie, a przecież było odwrotnie: Rosjanie nie chcieli wchodzić do Polski, a Jaruzelski prosił, żeby jednak wchodzili. Wszystko było poukładane z Rosjanami.
Pachołek, moskiewski pachołek – od początku właśnie nim był Jaruzelski. To jest aż dziwne, bo on przecież pochodził z porządnej, ziemiańskiej rodziny. Ale cóż: był zwyczajnym pachołkiem Moskwy. Nic tego nie zmieni.Absolutnie tak – pozostają one aktualne. Wystarczy obejrzeć jakiś film o nim, by się o tym przekonać. Nawet wczoraj mój syn znalazł w sieci film dokumentalny o gen. Jaruzelskim i obejrzał.
Proszę też pamiętać, że dokumenty o jego największych zbrodniach, kiedy był jeszcze w Informacji Wojskowej, zostały zniszczone. Tych najmroczniejszych dokumentów nie ma w archiwach. Te teczki zostały zniszczone.I tak się działo – to była świadoma robota. Nie wiem czyja, ale on umiał się odnajdywać w różnych sytuacjach. Wystarczy spojrzeć na jego życiorys. Jaruzelski po wojnie był w Informacji Wojskowej – a to przecież była organizacja, która tępiła Armię Krajową i inwigilowała środowisko wojskowe. A w latach 70. kto wydawał rozkazy strzelania do ludzi? Tylko on i gen. Czesław Kiszczak mogli to zrobić. Jego sumienie obciąża masa rzeczy.

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -