W sobotę, 14 marca 2026 roku, w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej odbędzie się Dzień Bezpłatnych Diagnoz Logopedycznych. W godzinach od 9:00 do 12:00 mieszkańcy Włocławka będą mieli możliwość skorzystania z różnorodnych badań logopedycznych. Oferta skierowana jest do dzieci oraz uczniów w każdym wieku, a także ich rodziców, nauczycieli i specjalistów pracujących w obszarze logopedii.
Podczas wydarzenia będzie można zrealizować badania dotyczące rozwoju mowy, a także skonsultować zaburzenia mowy związane z wadami słuchu. Poza tym zaplanowane są testy odruchów pierwotnych u niemowląt oraz ocena funkcji żucia, połykania i oddychania. Uczestnicy będą mieli również możliwość porozmawiania na temat niepłynności mowy oraz przeprowadzenia przesiewowych badań słuchu.
Aby wziąć udział w Dniu Bezpłatnych Diagnoz Logopedycznych, konieczne jest wcześniejsze zapisanie się na spotkania, które można zarezerwować zarówno telefonicznie, jak i osobiście w poradni. Chętni powinni zgłaszać się do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej mieszczącej się przy ul. Wojska Polskiego 27 w Włocławku. Więcej informacji oraz zapisy można uzyskać pod numerem telefonu 54 232 59 18.
Źródło: Urząd Miasta Włocławek
Oceń: Dzień Bezpłatnych Diagnoz Logopedycznych w Włocławku
Zobacz Także



