UWAGA! Dołącz do nowej grupy Włocławek - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Nowa propozycja w cyklu „Książka na weekend” – „Stracona ziemia”

Eliza Gackowska

Eliza Gackowska


Biblioteka Włocławek zaprasza do zapoznania się z najnowszą pozycją w cyklu „Książka na weekend”. Emocjonująca powieść „Stracona ziemia” autorstwa Clare Leslie Hall z pewnością przyciągnie miłośników literatury pragnących odkryć nowe historie. Książka ukazuje złożone relacje międzyludzkie oraz wyzwania związane z przeszłością, co czyni ją lekturą niezwykle intrygującą. Zachęcamy mieszkańców Włocławka do sięgnięcia po tę wyjątkową powieść, dostępną w katalogu biblioteki.

Powieść koncentruje się na losach Beth, kobiety, która na pierwszy rzut oka wiedzie idealne życie u boku męża Franka. Jej świat ulega chaotycznej zmianie w momencie, gdy na horyzoncie pojawia się Gabriel, dawny ukochany. Powrót tego mężczyzny nie tylko wywołuje wspomnienia, ale również stawia Beth przed trudnymi wyborami, które mogą zdefiniować jej przyszłość.

Warto zaznaczyć, że opowieść, która wciąga do ostatniej strony, ukazuje konsekwencje podejmowanych decyzji oraz siłę emocji z przeszłości. „Stracona ziemia” stanowi świetny przykład literackiej refleksji nad tym, jak przeszłość wpływa na teraźniejszość. Książkę można znaleźć w zbiorach włocławskiej biblioteki, co stanowi doskonałą okazję, aby nadrobić literackie zaległości w nadchodzący weekend.

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna we Włocławku


Oceń: Nowa propozycja w cyklu „Książka na weekend” – „Stracona ziemia”

Średnia ocena:4.5 Liczba ocen:6


Zobacz Także