UWAGA! Dołącz do nowej grupy Włocławek - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Spotkanie edukacyjne dla seniorów o cyberbezpieczeństwie w Włocławku


PKO Bank Polski we współpracy z Klubem Stara Remiza organizuje spotkanie edukacyjne, które odbędzie się 20 maja 2025 roku. Wydarzenie skierowane jest do seniorów i ma na celu zwiększenie ich świadomości w zakresie cyberbezpieczeństwa. Uczestnicy będą mieli okazję poznać zagrożenia związane z korzystaniem z Internetu oraz otrzymać praktyczne wskazówki na temat ochrony danych. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00 w Starej Remizie przy ul. Żabiej 8.

W dobie rosnących zagrożeń w cyberprzestrzeni, temat bezpieczeństwa online stał się niezwykle istotny, zwłaszcza dla seniorów. Podczas spotkania eksperci z PKO Banku Polskiego przedstawią najnowsze metody oszustw internetowych oraz sposoby, aby zminimalizować ryzyko ich ofiarowania. Ten edukacyjny charakter wydarzenia ma na celu nie tylko informowanie, ale również inspirowanie seniorów do aktywnego dbania o swoje bezpieczeństwo w sieci.

Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań i uzyskania konkretnych odpowiedzi od specjalistów. Dzięki tak sformułowanej interakcji, seniorzy będą mogli lepiej zrozumieć zasady ochrony danych osobowych oraz nauczyć się, jak unikać pułapek internetowych. Jest to doskonała okazja, aby nabyć niezbędną wiedzę, która pozwoli im bezpieczniej poruszać się w wirtualnym świecie.

Źródło: Urząd Miasta Włocławek


Oceń: Spotkanie edukacyjne dla seniorów o cyberbezpieczeństwie w Włocławku

Średnia ocena:4.78 Liczba ocen:14


Zobacz Także