W dniu 3 grudnia 2025 roku we Włocławku odbędzie się spotkanie dedykowane osobom z niepełnosprawnościami oraz organizacjom, które na ich rzecz działają. Wydarzenie zaplanowano na godzinę 13:00 w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie, znajdującym się przy ulicy Ogniowej 8/10. Celem spotkania jest integracja oraz wymiana doświadczeń pomiędzy przedstawicielami różnych podmiotów. Uczestnicy będą mieli okazję omówić dotychczasowe aktywności oraz przyszłe plany wsparcia osób z niepełnosprawnościami.
Organizowane spotkanie ma na celu stworzenie przestrzeni do dyskusji o aktualnych potrzebach osób z niepełnosprawnościami, zidentyfikowaniu wyzwań, a także możliwości nawiązania współpracy między różnymi organizacjami. Uczestnicy będą mogli podzielić się swoimi doświadczeniami oraz pomysłami, które mają na celu poprawę jakości życia osób z niepełnosprawnościami w regionie. Dialog ten będzie niezbędny do zainicjowania wspólnych projektów oraz działań w przyszłości.
Wydarzenie to jest częścią obchodów Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami, który ma na celu promocję praw oraz dobrze zrozumiałej integracji osób z niepełnosprawnościami w społeczeństwie. Spotkanie w Włocławku z pewnością przyczyni się do zwiększenia świadomości oraz zaangażowania społecznego w tym obszarze, a także będzie ważnym krokiem w kierunku realnych zmian na lepsze dla osób z niepełnosprawnościami.
Źródło: Urząd Miasta Włocławek
Oceń: Spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami we Włocławku
Zobacz Także




