Filia nr 9 we Włocławku organizuje warsztaty zatytułowane „Jesienne spotkania z aromaterapią”. Spotkanie odbędzie się 19 listopada o godzinie 11:00. Uczestnicy będą mieli okazję poznać tajniki stosowania naturalnych olejków eterycznych oraz ich wpływ na zdrowie i samopoczucie.
Podczas wydarzenia prowadzonego przez edukatorkę aromaterapii Joannę Stanisławską, uczestnicy zapoznają się z fundamentalnymi zasadami używania olejków eterycznych. Tematyka warsztatów obejmuje również sposoby wspierania odporności, relaksu oraz poprawy jakości snu. Uczestnicy będą mieli szansę w praktyce doświadczyć aromatów wybranych olejków, co ma dodatkowo uatrakcyjnić spotkanie.
Wszystkie zainteresowane osoby mogą dokonać zapisów telefonicznie pod numerem 54 236 18 20. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zaleca się jak najszybsze skontaktowanie się z placówką. Filia nr 9 mieści się przy ulicy Sielskiej 6, a zaproszenie skierowane jest do wszystkich mieszkańców Włocławka poszukujących nowych metod na poprawę samopoczucia i zdrowia.
Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna we Włocławku
Oceń: Warsztaty z aromaterapii w Filii nr 9 we Włocławku
Zobacz Także



