UWAGA! Dołącz do nowej grupy Włocławek - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Włocławska „Samochodówka” triumfuje w wojewódzkim etapie Turnieju Motoryzacyjnego


17 maja 2025 roku w Bydgoszczy odbył się XVII Finał Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego Szkół Ponadpodstawowych, w którym uczestniczyła drużyna Zespołu Szkół Samochodowych z Włocławka. Uczestnicy wykazali się nie tylko wiedzą teoretyczną dotyczącą przepisów ruchu drogowego, ale również umiejętnościami praktycznymi z zakresu jazdy oraz pierwszej pomocy. Przygotowaniem młodzieży zajmowało się grono nauczycieli oraz pielęgniarka szkolna.

W zawodach wzięli udział wyspecjalizowani uczniowie, którzy reprezentowali włocławską „Samochodówkę”. Drużyna składająca się z Bartosza Chełminiaka, Remigiusza Kluczewskiego, Michała Niemczyka oraz Oskara Gawrysiaka wykazała się doskonałością, zdobywając najwyższe lokaty w różnych kategoriach. Odznaczenie drużynowe oraz indywidualne osiągnięcia, w tym pierwsze miejsce dla M. Niemczyka i trzecie dla R. Kluczewskiego, potwierdzają wyjątkowe umiejętności zawodników.

Oprócz sukcesu podczas etapu wojewódzkiego, drużyna z Włocławka uzyskała także przepustkę do Finału Ogólnopolskiego Turnieju, który odbędzie się w czerwcu 2025 roku w Starogardzie Gdańskim. Sukces zawodników z Zespołu Szkół Samochodowych to powód do dumy nie tylko dla społeczności szkoły, ale również dla całego Włocławka, promując młodych ludzi z pasją do motoryzacji i bezpieczeństwa na drogach.

Źródło: Urząd Miasta Włocławek


Oceń: Włocławska „Samochodówka” triumfuje w wojewódzkim etapie Turnieju Motoryzacyjnego

Średnia ocena:4.75 Liczba ocen:15


Zobacz Także