Znowu trafił na policjanta

policja cw24

„Historia lubi się powtarzać”- to powiedzenie z pewnością można odnieść do 25-latka, który kolejny raz dokonując kradzieży trafił prosto w ręce policjanta. Niefortunny zbieg okoliczności- ale tylko dla sprawcy..

W sobotę (18.07.), oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o kradzieży, do której doszło na os.  Kazimierza Wielkiego. Trzech mężczyzn wykonywało prace motoryzacyjne w garażu, należącym do jednego z nich. Moment chwilowego opuszczenia przez nich pomieszczenia, wykorzystał 25-letni mężczyzna, który po wejściu do garażu skradł z niego torbę, zawierającą m.in. narzędzia. Z perspektywy swojego miejsca zamieszkania zachowanie 25-latka zauważył inny mieszkaniec, który poinformował o zajściu zainteresowane osoby. Na tym pech mężczyzny się nie skończył. Wśród osób, przebywających w garażu dwóch było policjantami, którzy natychmiast po otrzymaniu informacji, podjęli interwencję. Jeden z funkcjonariuszy odnalazł sprawcę kradzieży i oznajmiając mężczyźnie kim jest, dokonał jego zatrzymania. Mężczyzna przejawiał agresywne zachowanie, ugryzł mężczyznę, który był razem z policjantem.

Skradzione mienie zostało odzyskane. Na miejsce przybył patrol. Policjanci w torbie znaleźli inne rzeczy, które pochodziły z kradzieży. 
21.05.2015 r. mężczyzna w podobnych okolicznościach zakończył swój złodziejski wybryk. Wówczas, na os. Południe dokonał kradzieży z włamaniem, na której został przyłapany przez policjanta, który podobnie jak w tym przypadku nie odbywał służby. 25-latek wówczas ugryzł funkcjonariusza. Miał zarzut kradzieży z włamaniem i naruszenia nietykalności cielesnej. Za co dostał dozór policyjny. 

Teraz został zatrzymany i usłyszy zarzut kradzieży. Może mu za to grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -