Włocławscy Strzelcy najlepsi

zawody strzeleckie wyniki022

W minioną sobotę odbyły się I Zawody Strzeleckie. Zawody sprawdzające między innymi wiedzę, sprawność fizyczną jak i umiejętności strzeleckie wygrała drużyna z Włocławka, która okazała się bezkonkurencyjna. Nagrody za drugie miejsce również zgarnęli Strzelcy z JS4051.  

Do zawodów zgłosiły się także drużyny z Katowic, Warszawy czy Łodzi. Jednak drużyny z Włocławka nie pozwoliły im wywieść pucharu z miasta.

Zawody rozpoczęły się od testu wiedzy, po czym wszystkie 7 drużyn w odstępach 8 minutowych ruszały w miasto, gdzie musieli zmierzyć się z poszczególnymi konkurencjami. Na początek ruszyli do Straży Pożarnej, następnie na stadion na Zazamczu gdzie sprawdzano ich wiedze z zakresu pierwszej pomocy.

Na terenach dawnej jednostki przygotowano tor przeszkód, gdzie trzeba było wydostać się z okopu przeczołgać w błocie, pokonać stromą górkę, przejść przez drewnianą ścianę, aby na koniec wyłowić monetę z beczki pełnej wody i kamieni.

Kolejne zadania musieli wykonać nad jeziorem Czarnym, przy Zespole Szkół Samochodowych, Parku Linowym aby dostać się na strzelnice, gdzie sprawdzano ich umiejętności posługiwania się bronią.

Zwycięzcom gratulujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -